Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdrowe odżywianie

( ilość produktów: 136 )

Zdrowa żywność to jakość życia

Jeżeli styl życia w największym stopniu determinuje stan naszego zdrowia to właśnie gomigo.pl będzie dla Ciebie miejscem, w którym odnajdziesz sposoby na podniesienie jego jakości. Nasz sklep ze zdrową żywnością oferuje szeroką gamę produktów nieprzetworzonych, stanowiących bazę dla najbardziej aktualnych i popularnych diet. Dwudziesty pierwszy wiek niesie ze sobą modę na zdrowy styl życia wolny od nałogów, wszelkich używek. Oparty na olbrzymiej wiedzy pro zdrowotnej. Obejmuje ona nie tylko prawidłowy sposób żywienia, ale także aktywność ruchową. Szczególnie w obecnym czasie (pandemii) znacznie wzrosło zainteresowanie zdrowiem, jego ochroną i wzmocnieniem.

Składniki zdrowej żywności

Baczniej przyglądamy się powszechnie występującym w diecie składnikom: tłuszczom, białkom i węglowodanom. Istotne, aby zdawać sobie sprawę nie tylko z proporcji, w jakich zaleca się spożywać te składowe pokarmu, ale także, jakie jest ich źródło pochodzenia: roślinne czy zwierzęce. W naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością znajdziecie głównie produkty pochodzenia roślinnego, szczególnie poszukiwane przez wegan i wegetarian.

Czytajmy etykiety na produktach spożywczych w sklepach ze zdrową żywnością

Inspirujemy się zasadą „less is more”, czyli mniej znaczy więcej. Mniej sztucznych dodatków, barwników, aromatów. Mniej przetworzonej żywności, konserwantów i wypełniaczy. Mniej skomplikowanych, długich składów na etykietach produktów spożywczych. W zamian zyskamy więcej energii, chęci do działania, uśmiech na twarzy, radość z każdego dnia. 

Życzymy trafnych wyborów żywieniowych i samych smacznych degustacji.

Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów na temat jakości produktów spożywczych, coraz większym zainteresowaniem cieszy się żywność ekologiczna. Pozyskiwana jest w rolnictwach ekologicznych. Do wytworzenia certyfikowanej żywności ekologicznej nie są stosowane sztuczne środki ochrony roślin, hormony wzrostu, antybiotyki czy genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO).

Marka
Cena
-
Pokaż tylko
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 104 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-31
Super
2023-12-07
Zamówiony towar bardzo dobrej jakości
pixel